-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
838,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,3 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | Dynamic AMOLED 2X |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 2340 x 1080 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 120 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | 5G |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 4300 mAh |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ | 25 W |
| ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | 25 W |
| ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | Όχι Διαστάσεις και Βάρος Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 149,6 x 71,7 x 7,2 mm |
| ΠΙΣΩ ΚΑΜΕΡΑ | Ευρυγώνιος 50MP, Τηλεφακός 10MP 3x Οπτικό |
|---|---|
| ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΜΕΡΑ | Ευρυγώνιος 12MP |
No account yet?
Create an Account