-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
129,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
Επεξεργαστής: MediaTek Helio G99
| ΜΝΗΜΗ RAM | 4GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 64GB |
| ΧΡΩΜΑ | Silver |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | Galaxy Tab A11 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 8,7 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | TFT |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 1340 x 800 pixels |
| LTE | Όχι Πενάκι Όχι |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 5100 mAh |
|---|
No account yet?
Create an Account