-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
1.150,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
Επεξεργαστής: Mediatek Dimensity 9400+
| ΜΝΗΜΗ RAM | 12GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 256GB |
| ΧΡΩΜΑ | Gray |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | X930 S11 Ultra |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 14,6 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | Dynamic AMOLED 2X |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 2960 x 1848 pixels |
| LTE | Όχι Πενάκι Όχι |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 11600 mAh |
|---|
No account yet?
Create an Account