-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
296,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
Επεξεργαστής: Snapdragon 695
| ΜΝΗΜΗ RAM | 8GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 256GB |
| ΧΡΩΜΑ | Gray |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | TAB A9+ 5G |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 11 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | TFT |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 1920 x 1200 pixels |
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 7040 mAh |
|---|
| ΠΕΝΑΚΙ | Όχι |
|---|
No account yet?
Create an Account