-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
463,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΝΗΜΗ RAM | 8GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 128GB |
| ΧΡΩΜΑ | Silver |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | Galaxy Tab S10 FE |
| ΠΥΡΗΝΕΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ | Octa-core (1+3+4) |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ | 2,9 GHz |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 10,9 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | IPS |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 2304 x 1440 pixels |
| ΔΙΚΤΥΟ | δεδομένων: 5G |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 8000 mAh |
|---|
No account yet?
Create an Account