-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
211,50 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,7 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | Super AMOLED |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 2340 x 1080 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 120 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | 5G |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 5000 mAh |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ | 25w |
| ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | Όχι |
| ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | Όχι Διαστάσεις και Βάρος Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 164 x 77,5 x 7,7 mm |
No account yet?
Create an Account