-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
1.018,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΝΗΜΗ RAM | 12GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 256GB |
| ΧΡΩΜΑ | Silver |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | Galaxy s25 Ultra |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,9 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | Dynamic AMOLED 2X |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 3120 x 1440 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 120 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | 5G |
|---|
| ΠΙΣΩ ΚΑΜΕΡΑ | Ευρυγώνιος 200MP, Τηλεφακός 10MP 3x , Τηλεφακός 50MP 5x , Υπερευρυγώνιος 50MP |
|---|---|
| ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΜΕΡΑ | Ευρυγώνιος 12MP |
No account yet?
Create an Account