-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
681,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΝΗΜΗ RAM | 12GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 128GB |
| ΧΡΩΜΑ | Blue |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | Galaxy s25 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,2″ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | Dynamic AMOLED 2X |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 2340 x 1080 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 120 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | δεδομένων: 5G |
|---|
| ΠΙΣΩ ΚΑΜΕΡΑ | Ευρυγώνιος 50MP, Τηλεφακός 10MP 3x Οπτικό Zoom, Υπερευρυγώνιος 12MP |
|---|---|
| ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΜΕΡΑ | Ευρυγώνιος 12MP |
No account yet?
Create an Account