-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
119,50 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΝΗΜΗ RAM | 4GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 128GB |
| ΧΡΩΜΑ | Green |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | Samsung Galaxy A16 4G |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,7 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | Super AMOLED |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 2992 x 1344 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 90 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | δεδομένων: 4G |
|---|
No account yet?
Create an Account