-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
989,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΝΗΜΗ RAM | 16GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 256GB |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | Pixel 10 Pro |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,3 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | LTPO OLED, 120Hz, HDR10+ |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 1280 x 2856 pixels |
| ΔΙΚΤΥΟ | 5G |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 4870 mAh |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ | 30 W |
| ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | 15W wireless (magnetic), Qi2 |
| ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | Ναι |
| ΠΙΣΩ ΚΑΜΕΡΑ | 48 MP, f/1.7, 48 MP, f/2.8, 50 MP, f/1.7 |
|---|---|
| ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΜΕΡΑ | 42 MP, f/2.2 |
No account yet?
Create an Account