-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
131,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,67 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | IPS |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 1604 x 720 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 120 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | 4G |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 6000 mAh |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ | 45 W |
| ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | Διαστάσεις και Βάρος Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 165,8 x 75,9 x 7,8 |
| ΠΙΣΩ ΚΑΜΕΡΑ | Ευρυγώνιος 50MP |
|---|---|
| ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΜΕΡΑ | Κανονικός 5MP |
No account yet?
Create an Account