-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
118,40 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΝΗΜΗ RAM | 6GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 128GB |
| ΧΡΩΜΑ | Green |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | Realme 12x |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,67 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | IPS LCD |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 1604 x 720 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 120 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | 4G |
|---|
No account yet?
Create an Account