-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
388,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,83 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | AMOLED |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 2772 x 1280 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 120 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | 5G |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 6500 mAh |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ | 45 W |
| ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | Όχι |
| ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | Όχι Διαστάσεις και Βάρος Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 163,34 x 78,31 x 8,19 mm |
| ΠΙΣΩ ΚΑΜΕΡΑ | Ευρυγώνιος 200MP, |
|---|---|
| ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΜΕΡΑ | Ευρυγώνιος 32MP |
No account yet?
Create an Account