-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
562,40 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
`
Αντίστροφη Φόρτιση 22,5 W
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,59 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | AMOLED |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 1156 x 2510 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 120 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | 5G |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 6210 mAh |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ | 100 W |
| ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | Όχι |
| ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | 22,5 W Διαστάσεις και Βάρος Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 157.5 x 75.3 x 8 mm |
| ΠΙΣΩ ΚΑΜΕΡΑ | Ευρυγώνιος 50MP |
|---|---|
| ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΜΕΡΑ | 20 MPwide |
No account yet?
Create an Account