-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
719,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΝΗΜΗ RAM | 12GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 512GB |
| ΧΡΩΜΑ | Gold |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | XIAOMI 15T Pro |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,83 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | AMOLED |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 2772 x 1280 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 144 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | 5G |
|---|
No account yet?
Create an Account