-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
360,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΝΗΜΗ RAM | 8GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 256GB |
| ΧΡΩΜΑ | Blue |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | Redmi Pad Pro |
| ΠΥΡΗΝΕΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ | Octa-core (4+4) |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ | 2,8 GHz |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 11.2 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | IPS |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 3200 x 2136 pixels |
| ΔΙΚΤΥΟ | δεδομένων: Οχι |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 8850 mAh |
|---|
| ΠΕΝΑΚΙ | Όχι |
|---|
No account yet?
Create an Account