-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
686,00 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,36 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | AMOLED |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 2670 x 1200 pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 120 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | 5G |
|---|
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 5240 mAh |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ | 90w |
| ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | Ναι 50w |
| ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΦΟΡΤΙΣΗ | Ναι 10w Διαστάσεις και Βάρος Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 152.3 x 71.2 x 8.1 / 8.4 / 8.5 mm |
| ΠΙΣΩ ΚΑΜΕΡΑ | 50 MP wide, 50MP telephoto, 50MP ultrawide |
|---|---|
| ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΜΕΡΑ | 32 MP, |
No account yet?
Create an Account