-
Αποστολή Courier
-
Παραλαβή από το κατάστημα
2-3 Days
314,60 €
2-3 Days
Η εγγύηση καλύπτει μόνο κατασκευαστικά λάθη στο προϊόν. Οποιαδήποτε άλλη βλάβη (πτώση, υγρασία, κακή μεταχείριση, παρέμβαση στα εσωτερικά τμήματα από μη εξουσιοδοτημένα άτομα) αυτομάτως θέτει το προϊόν εκτός εγγύησης και θα υπάρχει χρέωση για την επισκευή του καθώς και για τον έλεγχο.
Τρόποι Πληρωμής:
| ΜΝΗΜΗ RAM | 8GB |
|---|---|
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 256GB |
| ΜΟΝΤΕΛΟ | Redmi Note 14 Pro |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | 6,67 “ |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΟΘΟΝΗΣ | AMOLED |
| ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΘΟΝΗΣ | 2712 x 1220pixels |
| ΡΥΘΜΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ | 120 Hz |
| ΔΙΚΤΥΟ | δεδομένων: 5G |
|---|
No account yet?
Create an Account